ARCHIWUM NOWOŚCI

Nowe wiersze
poniedziałek, 2 stycznia 2006

Już dość dawno nie było nowości w dziale Opowiadania i wiersze. Teraz pojawiło się kilka nowych. Są to głównie proste i krótkie wierszyki okolicznościowe w sam raz do wysłania via SMS. Sporo ludzi nie ma zdolności do pisania takich życzeń i od kilku lat w sieci komórkowej krążą stare i oklepane. Dlatego postanowiłem podzielić się ze wszystkimi tym, co ja wysyłam, a zawsze staram się wymyślać własne wiersze.
Doszedł także wierszyk komputerowy, a właściwie internetowy o pewnej Kurnikowej znajomości. Dość stary, lecz opublikowany dopiero teraz.
Zachęcam do zapoznania się z najnowszymi tekstami!


Reklama
reklama

Regulamin miniForum (nieaktualne!)
wtorek, 3 stycznia 2006

W związku z często pojawiającymi się reklamami oraz niewłaściwym wykorzystaniem miniForum, powstał Regulamin, który będzie określał zasady korzystania z niego. Wszelkie wypowiedzi, które będą naruszać jego postanowienia, zostaną edytowane lub usunięte. Zachęcam więc przed przystąpieniem do pisania do zapoznania się z nim!

Beczka Śmiechu - nowy konkurs! (nieaktualne!)
wtorek, 17 stycznia 2006

Po kilkunastodniowej przerwie, znów na stronie trwa konkurs! Tym razem skierowany jest do wszystkich tych, którzy uwielbiają żarty i dowcipy. Konkurs polega na opublikowaniu jak największej liczby dowcipów na stronach miniForum w dziale Wielkiej Bazy Humoru w czasie od 17 stycznia do 28 lutego br. Jak zwykle przewidziano nagrody! Więcej szczegółów na stronie Konkurs. Zachęcam do wzięcia udziału!

Zimowe klimaty
wtorek, 31 stycznia 2006

Dodano kilka zdjęć do galerii Natura lodowych kwiatuszków namalowanych przez panujące ostatnimi czasy dosć tęgie mrozy.


Odpaskudzacz PRO 2.0
poniedziałek, 20 lutego 2006

Pojawiła się kolejna wersja programu Odpaskudzacz, dzięki któremu możliwe jest odczytanie tekstów, w których w sposób losowy zastosowano wielkie i małe litery lub dodano do nich zbędne znaki diakrytyczne. W najnowszej wersji dodano obsługę standardu UNICODE oraz dowolnych tablic konwersji. Modyfikacji uległ także interfejs programu oraz zmodyfikowano nieco jego pracę.


Dzień Kobiet!
środa, 8 marca 2006


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw