LINKI

Programowanie

BSC Polska - Borland Inprise Co. - Strona jednego z czołowych dostawców oprogramowania i usług upraszczających złożony proces tworzenia, wdrażania i zarządzania aplikacjami w przedsiębiorstwach. tej polskojęzycznej stronie można znaleźć wszystko, co dotyczy Delphi i C++ Builder oraz innych produktów tejże firmy. Szczególnie wart przejrzenia przez programistów jest dział Porad Technicznych.


Elektronika

www.nse.rybnik.pl - Strona z przydatnym programem do prowadzenia serwisu elektr. oraz kilkoma ciekawymi projektami (jak opatentowywany sterownik zasilaczy impulsowych). Autor serwisu - Mariusz Kajstura - dedykuje go wszystkim prowadzadzącym Serwis RTV, którzy doszli do wniosku, że szybka i precyzyjna diagnostyka umożliwia w dzisiejszych czasach prowadzenie dochodowego Serwisu RTV. To właśnie dla nich materiały umieszczane na tej stronie na pewno się przydadzą. Narzędzia i programy swojego pomysłu i budowy ułatwiające pracę.

Elektroda.pl - Ta strona to, moim zdaniem, najlepszy serwis poświęcony elektronice. A w niej katalogi on-line, wybór strony miesiąca, kursy programów tematycznych, pomoce naukowe, wszystko typu elektronika a radio, TV, komputery, dom i wiele innych oraz gigabajty programów do ściągnięcia (niestety trzeba mieć hasło dostępu). Naprawdę polecam!

Portal elektroniczny Goldhand Bardzo obszerny tematycznie portal elektroniczno-techniczny w którym znajdziemy wszystko, co związane z elektroniką oraz komputerami i GSM: projekty, schematy, warsztaty oraz forum dla użytkowników. Warto odwiedzić!

Vortal - programy dla budownictwa Vortal - programy dla budownictwa i obsługi firm, to serwis zawierajacy wiele programów przydatnych na placu budowy od wspomagania w kosztorysach i projektowaniu po instalacje elektryczne.


Najlepszy serwis dla elektronika Bardzo popularny serwis poświęcony elektronice. Poza programami związanymi z tą dziedziną dostępne są również schematy od prostych układów dla amatorów po telewizory i magnetowidy. Można też poczytać o bezpieczeństwie pracy, co dla każdego, szczególnie początkującego, elektronika powinno być sprawą priorytetową. Warto odwiedzić!

Kombinator (www.client.prv.pl) - Skromna (co nie oznacza, że bezwartościowa) m.in. ze schematami, kilkoma programami (te dot. elektroniki są w dziale Elektronika|Download; jest to inny dział iż Download dostępny ze strony startowej) oraz poradami dla elektroników. Dodatkowo mamy możliwość zamieszczania ogłoszeń, nie tylko z branży elektronicznej. Poza tym możemy znaleźć galerię pięknych zdjęć, cześć z nich wykonana jest przez autora tej strony.


Hobby

Maszyna - Strona powstającego świetnego już, a będącego dalej w fazie testów, symulatora lokomotywy, m.in. tytułowej EU07-424. Jest to niepowtarzalna symulacja rodzimej produkcji, którą każdy miłosnik transportu kolejowego powinien mieć!

Prywatne Koleje Covalusta - Przede wszystkim to zbiór świetnych opowiadań kolejowych (autor tej storny jest naprawdę moim ideałem i inspiracją!), ale także galerie, dane techniczne i fotorelacje z imprez kolejowych. POLECAM!

kolejarz.lhs.pl - strona, w której na największą uwagę zasługuje dział wypadków kolejowych. Opisy, często wraz ze zdjęciami z wszystkich katastrof kolejowych, jakie miały miejsce na terenie Polski.

www.kisiala.pl - Nie pozwól, aby ktoś wmówił Ci, że czegoś nie potrafisz. Jeśli o czymś marzysz - chroń to marzenie. Jeśli czegoś pragniesz - Zdobądź to! - to motto jakie przyświeca autorce bardzo ciekawego fotoblogu. Pięknie uchwycone zdjęcia oraz wiele ciekawych zakątków tych co blisko jak i tych dalekich.
Kultura i sztuka

http://jolantadebowska.ovh.org/ - Prywatne galerie bywają bardzo interesujące, a tak trudno je znaleźć. Oto więc strona z bardzo miłymi dla oka rysunkami. Choć ja się nie znam na tym to wiem, ze mi się podoba :D

Nowa Grota Zielonego Smoka - Pod tym tytułem kryje się strona tematyczna poświęcona opowiadaniom i wierszom nadsyłanymi przez jej użytkowników. System skierowany jest na stałą współpracę - po zarejestrowaniu możliwe jest ocenianie i komentowanie tekstów oraz oczywiście wystawianie swoich. Na stronie dostępne jest także forum tematyczne. Serwis ma na celu promowanie młodych, debiutujących pisarzy/poetów. Zapraszam!

Humor

ponura strona sieci ... - STRONA PRYWATNA. Przede wszystkim trochę specyficznego humoru, ale poza tym trochę ciekawostek, informacji, dział Biznes (w wydaniu prywatnym).

Bash.org.pl - Tej strony chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Świetny zbiór tego, co pisze życie, co tym bardziej pozwala nie raz wybuchać śmiechem. POLECAM!
REKLAMA

Wydawnictwo Helion - literatura informatyczna Jedno z czołowych wydawnictw informatycznych. Liczne książki napisane fachowo, ale prosto. Warto odwiedzić!

Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 19.03.2023 11:17
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw