MOJE PROGRAMY I TEKSTY

Programy i teksty > Programy, kody źródłowe > DUCH - Dżyszla Update Checker

DUCH - Dżyszla Update Checker

Ostatnia aktualizacja: piątek 14 września 2012r.

DUCH, czyli Dżyszla Update Checker to program przeznaczony dla wszystkich użytkowników moich programów. Dzięki niemu możliwe jest łatwe sprawdzenie, czy dla któregoś z zainstlaowanych na komputerze programów nie została opublikowana nowsza wersja.

Po dokonaniu sprawdzenia możliwe jest pobranie plików instalacyjnych programów (także tych, które są aktualne). Program rozpocznie pobieranie pokolei wszystkich wybranych plików. Po zakończeniu pobierania możliwe będzie uruchomienie pobranych instalatorów. Jeśli odmówimy, zostanie wyświetlony jedynie folder zawierający pobrane pliki. Jeśli zgodzimy się na instalację automatyczną, to po jej zakończeniu program pyta o to, czy ma usunąć pobrany plik.

Jeśli zainstalujemy wersję 64-bitową programu (nowośc wprowadzona od wersji 2.0), to wszelkie aktualizacje będą ściagane właśnie pod architekturę 64-bitową, o ile jest dostępna. Oczywiście po zmianie opcji konfiguracyjnych programu możliwe jest dokonanie wyboru, w jakiej architekturze program chcemy pobrać, przed każdym ściągnięciem pliku.

Uwaga! Program w wersji 32-bitowej nie wykryje zainstalowanych programów w wersjach 64-bitowych! Na systemach 64-bit należy używać 64-bitowej wersji programu, która wykrywa zarówno programy 64- jak i 32-bitowe. Z kolei w systemach 32-bitowych możliwe jest używanie tylko 32-bitowej wersji programu DUCH.

Download


Wróć

Ocena powyżej opisanego materiału znajduje się w dziale Download

Komentarze (0)


Ładowanie komentarzy... Trwa ładowanie komentarzy...

Wszystkie programy i teksty na tej stronie są dostępne za darmo, jednak utrzymywanie jej kosztuje (szczególnie przy niskim kursie dolara przez wzgląd na mniejsze wpływy z reklam). Jeżeli spodobał Ci się któryś z programów lub skorzystałeś z któregoś z moich tekstów i chcesz mi wynagrodzić moją pracę to możesz przelać symboliczną złotówkę na moje konto
mBank: 47 1140 2004 0000 3202 2357 3749
Nazwa odbiorcy: Dawid Najgiebauer
Wszystkim, którzy wspierają serwis dziękuję!
Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 11.07.2023 21:16
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw