ARCHIWUM NOWOŚCI

Trudny to czas
sobota, 28 stycznia 2023

Nic nie zapowiadało tego, co się ma wydarzyć i jak bardzo odczuję stratę osoby, która zagościła w moim życiu. Jak bardzo można stracić nadzieję, zgubić sens, a próba odnalezienia tego, czego już nie ma i zdziałania czegoś, co niczego nie odmieni mogą zawładnąć ponad racjonalnie uzasadnione postępowanie. Jak łatwo można ulec emocjom i przewartościować wiele spraw - czasem pozytywnie, ale czasem też w kierując się w stronę niewłaściwą, szczególnie dla otoczenia.

Emocje, które zawsze najprościej wyrazić mi w wiadomy sposób i wskazywać chyba nie muszę rozwiązania zagadki. Oby pomogło.


Reklama
reklama

Strona nie umarła...
piątek, 14 lipca 2023

Choć ciężko dostrzec nowości, to jednak o stronie nie zapominam. Pod maską wciąż zachodzą zmiany, które mają na celu nie tylko dostosowanie się do zmieniających standardów, ale przede wszystkim optymalizację działania.

Prawdą jest też, że niestety utrzymanie strony kosztuje coraz więcej. Dawniej mogłem publikować statystyki pokazujące wydatki i wpływy z reklam czy datków. Dziś tych drugich już praktycznie nie ma, a te pierwsze urosły do wartości przekraczających pół tysiąca złotych rocznie. Niemniej wciąż pragnę, aby wszelkie materiały były dostępne i mogły stanowić dla kogoś źródło inspiracji, wiedzy czy kultury. I choć wiek mój robi swoje i zdecydowanie wpływa na ilość nowych treści, to wciąż cieszy to, co w życiu do tej pory udało się stworzyć i się tym podzielić na stronach serwisu.


Kilka zdjęc Kanału Gliwickiego
wtorek, 15 sierpnia 2023

Korzystając z pogody warto wybrać się na bardzo mało uczęszczany Kanał Gliwickie, który jest też miejscem bytowania m.in. kormoranów i czapli, w tym roku nawet purpurowych, acz nie udało się uwiecznić na zdjęciu. Niemniej kilka innych zdjęć pojawiło się w galerii zwierząt (oraz przy okazji zdjęcia SM42 z Portu Gliwice).


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw