ARCHIWUM NOWOŚCI

Szybsza strona
sobota, 22 stycznia 2022

Silnik generowania stron został właśnie zaktualizowany, co zapewni jeszcze szybsze działanie strony i poruszanie się po zasobach. Tradycyjnie przez najbliższy czas będą trwały testy poprawności działania i eliminowane ewentualne błędy.


Reklama
reklama

Odliczenia i nowe możliwości
sobota, 12 lutego 2022

Jak zazwyczaj w okresie rozliczeń podatkowych nową wersję ma program wspomagający utrzymanie kontroli nad stratami wykazywanymi w formularzu PIT-38. W najnowszym wydaniu oznaczonym numerem 1.4 najistotniejszą zmianą jest dopuszczenie możliwości odliczenia do 100% (lub do 5 000 000 zł) straty poniesionej w roku 2019 lub późniejszym przy pierwszorazowym jej rozliczeniu, w myśl zmian, jakie pojawiły się w art. 8 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Jednocześnie raz jeszcze przypominam, że program ma stanowić ułatwienie i podpowiedź, a nie jest narzędziem przeznaczonym do wypełniania deklaracji - każdorazowo to podatnik odpowiada za to, jakie kwoty przekaże na zeznaniu oraz to, czy użyje czy nie danego zapisu ustawy.

Jednocześnie program lepiej wspiera konfiguracje wielomonitorowe z różnymi ustawieniami skalowania (High-DPI) oraz najnowszy system Windows 11.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw