ARCHIWUM NOWOŚCI

Nowe zdjęcia kolejowe z Bieszczad
środa, 24 maja 2017

Po długim już zastoju wreszcie powiało na stronie świeżością! :) Pojawiły się nowe zdjęcia w Galerii Kolejowej z różnych miejsc Bieszczad. Można zobaczyć nie tylko kilka z ciekawszych stacji znajdujących się w tym malowniczym zakątku Polski, ale także i odszukane tam lokomotywy. Tym sposobem Galeria Kolejowa wzbogaciła się o liczne nowe działy stacji oraz lokomotyw spalinowych i parowych. Zapraszam do oglądania!

Już wkrótce, mam nadzieję, w miarę możliwości czasowych, na stronie pojawiać się będą kolejne bieszczadzkie zdjęcia, nie tylko związane z koleją.


Reklama
reklama

Kolejna porcja zdjęć - makiety kolejowe
niedziela, 28 maja 2017

Dziś kolejna porcja zdjęć kolejowych tym razem z działu Modele i makiety (nazwa została zmieniona z "Modele"). To pokaźny zbiór zdjęć makiet wykonanych przez ks. Janusza Grygiera prezentowany na wystawie na terenie stacji Majdan Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej. Spojrzenie na kolej w sposób humorystyczny, ale czasami też smutnie prawdziwy.

Przepraszam ze nienajlepszą jakość tych zdjęć, ale warunki oświetleniowe jak i zamknięcie prac w szklanych gablotach niestety utrudnia utrwalenie tych wspaniałych prac przy pomocy aparatu bez wsparcia choćby statywem.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw