ARCHIWUM NOWOŚCI

Pisz jeszcze bardziej wydajny kod w Delphi!
poniedziałek, 1 lutego 2016

Jeden z bardziej popularnych artykułów dotyczący wydajności kodu Delphi został dziś nieco zaktualizowany. Pojawiło się kilka drobnych uwag, głównie związanych z możliwościami nowszych środowisk. Polecam wszystkim chcącym pisać wydajne programy zapoznać się z nową wersją porady i odświeżyć raz jeszcze swoją wiedzę.


Reklama
reklama

Bardziej rozbudowane czyszczenie baz Firefoxa
niedziela, 7 lutego 2016

Bardzo lubiany przez niektórych użytkowników program Firefox DB Sweep doczekał się nowej wersji! Wraz z nią pojawił się wybór 3 poziomów agresywności czyszczenia: bezpieczny (obecnie wykonywany przez samą przeglądarkę), standardowy oraz agresywny, który pozwoli odzyskać najwięcej miejsca pozbywając się starych i nieużywanych wpisów.

Ponadto nowa wersja to większa kompatybilność z systemami Windows Vista, 7 oraz 8; dostępna jest także 64-bitowa wersja programu.


Wesołego Alleluja!
piątek, 25 marca 2016

Wbrew tegorocznym Świętom Wielkiej Nocy, którym tak spieszno było w kalendarzu, życzę wszystkim odpoczynku w miłej i przyjaznej atmosferze, mniej pośpiechu, a więcej czasu dla ludzi, z którymi dane będzie Wam te Święta spędzać oraz nabrania sił na życie, które niech będzie tak kolorowe, jak pisanki na świątecznym stole!


Nowe zdjęcia kolejowe
wtorek, 21 czerwca 2016

Po długiej już przerwie w Galerii Kolejowej pojawiły się nowe zdjęcia. Tym razem są to stacje i pociągi kursujące po Kotlinie Kłodzkiej, w szczególności szynobusy serii SA135, ale także kilka innych. Zapraszam do oglądania!

Już wkrótce pojawi się także kilka nowych zdjęć z Kotliny Kłodzkiej, ukazujących piękno tego miejsca oraz znajdujących się tam atrakcji.


Kolejne nowe zdjęcia i zmiany w Galerii
środa, 22 czerwca 2016

Zgodnie z obietnicą, dziś kolejna porcja zdjęć z Kotliny Kłodzkiej. Budowle, panoramy i - szczególnie wart uwagi - Ogród w Jarkowie.

Jednocześnie powstał osobny dział w Galerii - Ogrody, który znajduje się w dziale Przyroda - na taką nazwę został przemianowany dawny dział Natura; adres nie uległ zmianie. Do nowego działu zostały wyodrębnione wszystkie dotychczasowe zdjęcia ogrodów, które często są na pograniczu zdjęć krajobrazowych, roślin a także elementów dekoracyjnych, które tworzą specyficzny klimat ogrodów.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw