ARCHIWUM NOWOŚCI

Nowe logo
sobota, 3 stycznia 2015

Od dziś strona ma nowe logo - mniej "tęczowe", ciut węższe i bardziej nawiązujące do głównej tematyki strony. Warto nadmienić, że poprzednie logo gościło na stronie ponad 10 lat! Trendy i style się zmieniają, więc znajdując chwilę czasu stwierdziłem, że najwyższa pora na zmianę.

Przy okazji zniknął także licznik osób on-line, który raczej przypominał minione dzieje, niż niósł informacje - obecnie serwery są tak wydajne, że nie przeszkadza im duża liczba odwiedzających równocześnie serwis. Niemniej taka informacja wciąż dostępna będzie w statystykach.

Z pewnością wielu także czeka na gruntowną zmianę stylu całej strony. Cóż, założenie rezygnacji z gotowych szablonów w połączeniu z kiepskimi zdolnościami graficznymi oraz małą ilością czasu, a także już dwukrotna kpina przez osoby, które miały stworzyć nowy wygląd, składają się, że pewnie rewolucji szybko nie będzie. Ale kto wie, może małymi kroczkami...


Reklama
reklama

cyber_Folks - Szybki hosting 10% taniej dla Ciebie

Konkurs dla kryptologów
niedziela, 1 lutego 2015

Sprawdź się, jako agent łamiący szyfry zakodowanych wiadomości! Odczytuj zaszyfrowane teksty!

Nowy konkurs na stronie, w którym zadaniem jest złamanie kodów i odczytanie ukrytych wiadomości. Wszystkim tym, którzy lubią łamigłówki lub chcą się sprawdzić w roli agenta przechwytującego i dekodującego tajne wiadomości. Do wygrania nagroda!


Nowa wersja programu ułatwiająca rozliczanie PIT-38
niedziela, 29 marca 2015

Choć już 3 miesiące nowego roku za nami i do rozliczenia się z fiskusem pozostał już tylko kwiecień, to jednak spora część osób pewnie wciąż tego nie zrobiła. Dla wszystkich tych, którzy rozliczają się na formularzu PIT-38, dla których kłopotliwe jest rozliczanie strat z lat ubiegłych, przeznaczona jest nowa wersja programu Odliczenia PIT-38. Wprowadzono w niej m.in. wygodne zapamiętywanie ostatnio otwartych plików. Dodano także funkcję raportu, a w nim podsumowanie wszystkich wprowadzonych do programu lat oraz przejrzysty wykres prezentujący dochody i straty.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2023 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 15.08.2023 11:17
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw