ARCHIWUM NOWOŚCI

Nowe logo
sobota, 3 stycznia 2015

Od dziś strona ma nowe logo - mniej "tęczowe", ciut węższe i bardziej nawiązujące do głównej tematyki strony. Warto nadmienić, że poprzednie logo gościło na stronie ponad 10 lat! Trendy i style się zmieniają, więc znajdując chwilę czasu stwierdziłem, że najwyższa pora na zmianę.

Przy okazji zniknął także licznik osób on-line, który raczej przypominał minione dzieje, niż niósł informacje - obecnie serwery są tak wydajne, że nie przeszkadza im duża liczba odwiedzających równocześnie serwis. Niemniej taka informacja wciąż dostępna będzie w statystykach.

Z pewnością wielu także czeka na gruntowną zmianę stylu całej strony. Cóż, założenie rezygnacji z gotowych szablonów w połączeniu z kiepskimi zdolnościami graficznymi oraz małą ilością czasu, a także już dwukrotna kpina przez osoby, które miały stworzyć nowy wygląd, składają się, że pewnie rewolucji szybko nie będzie. Ale kto wie, może małymi kroczkami...


Reklama
reklama

Konkurs dla kryptologów
niedziela, 1 lutego 2015

Sprawdź się, jako agent łamiący szyfry zakodowanych wiadomości! Odczytuj zaszyfrowane teksty!

Nowy konkurs na stronie, w którym zadaniem jest złamanie kodów i odczytanie ukrytych wiadomości. Wszystkim tym, którzy lubią łamigłówki lub chcą się sprawdzić w roli agenta przechwytującego i dekodującego tajne wiadomości. Do wygrania nagroda!


Nowa wersja programu ułatwiająca rozliczanie PIT-38
niedziela, 29 marca 2015

Choć już 3 miesiące nowego roku za nami i do rozliczenia się z fiskusem pozostał już tylko kwiecień, to jednak spora część osób pewnie wciąż tego nie zrobiła. Dla wszystkich tych, którzy rozliczają się na formularzu PIT-38, dla których kłopotliwe jest rozliczanie strat z lat ubiegłych, przeznaczona jest nowa wersja programu Odliczenia PIT-38. Wprowadzono w niej m.in. wygodne zapamiętywanie ostatnio otwartych plików. Dodano także funkcję raportu, a w nim podsumowanie wszystkich wprowadzonych do programu lat oraz przejrzysty wykres prezentujący dochody i straty.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw