ARCHIWUM NOWOŚCI

Wygraj pendrive!
niedziela, 15 lipca 2012

Od dawna już na stronach serwisu nie był organizowany żaden konkurs. Czas więc na nowy, pt. "Popisz się pamięcią!". Tym razem do wygrania tylko jedna nagroda, ale za to jaka - pendrive o pojemności 8GB w ładnym opakowaniu! Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć na 25 pytań, które oparte są o zapisy na blogu z ostatnich 18 miesięcy. Więcej na stronie konkursowej.


Reklama
reklama

cyber_Folks - Szybki hosting 10% taniej dla Ciebie

Konkurs "Popisz się pamięcią" zakończony
niedziela, 2 września 2012

Zakończył się konkurs Popisz się pamięcią. Choć osób biorących udział nie było dużo, to jednak te, które udzieliły odpowiedzi, popisały się bardzo dobrą wiedzą i pamięcią i z pewnością poświęciły sporo czasu na znalezienie poprawnych odpowiedzi, o czym świadczą wyniki. Aż dwie osoby uzyskały maksymalną liczbę punktów, wobec czego nastąpiło losowanie zwycięzcy. Myślę, że w przyszłości zorganizowana zostanie druga edycja tego konkursu, z większą ilością nagród ale i trudniejszymi pytaniami. Wszystkim biorącym udział wyrazy uznania!


Pierwszy program dla 64-bitowych systemów dostępny!
piątek, 14 września 2012

Po wydłużonym oczekiwaniu, wreszcie pojawił się pierwszy program przystosowany do architektury 64-bitowej. Tym programem jest DUCH, czyli narzędzie do przeprowadzania automatycznej aktualizacji programów pochodzących z tej strony. Wybór nie mógł być inny - teraz zainstalowanie 64-bitowej wersji programu pozwoli łatwo kontrolować i pobierać pojawiające się 64-bitowe wydania innych programów, które ponadto w pełni będą wspierać graficzne style systemów Windows Vista i Windows 7 (także nowe wersje 32-bitowe).

Należy jednak pamiętać, że wersja 64-bitowa może być używana wyłącznie w systemach 64-bitowych! Nie należy w takim przypadku także instalować wersji 32-bitowych, gdyż nie wykryje ona programów 64-bitowych już zainstalowanych w systemie.

Przed instalacją 64-bitowej wersji programu zaleca się odinstalowanie wersji 32-bitowej! Proces instalacji w takim przypadku może nie dokonać aktualizacji zgodnie z oczekiwaniami.

Opóźnienie w wydaniu programu wynikło z większych od oczekiwanych trudności, jakie powstały podczas modyfikacji programu. Myślę, że pierwsze kotki za płoty i teraz kolejne programy będą pojawiać się już znacznie szybciej i częściej.


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw