ARCHIWUM NOWOŚCI

Jak wygląda świat, który znamy tylko my sami?
wtorek, 12 lipca 2011

Zachęcam do czytania nowego opowiadania, jakie pojawiło się na stronie, pod tytułem „Inny świat”. Ta opowieść przeniesie w tajemniczy zakątek, jaki znamy tylko my sami i jaki kiedyś być może odwiedzimy podczas najdłuższej podróży życia. Mistyczne i tajemnicze obrazy pełne zagadek. Każdemu, kto lubi zarówno dramaty oraz psychologiczne zawiłości, a także tym, którzy po prostu lubią mój styl - polecam!


Reklama
reklama

Porządki na dysku
niedziela, 17 lipca 2011

Choć to wiosna uchodzi za czas porządków, to jednak o czystość komputera warto zadbać częściej niż raz do roku. Aby pomóc utrzymać ład i poszanowanie dla wolnego miejsca na dysku twardym warto zapoznać się z nową poradą opisującą, jak pozbyć się śmieci z dysku. Polecam wszystkim tym, którzy chcieliby wiedzieć, co można śmiało wykasować i dzięki czemu odzyskać trochę wolnej przestrzeni na HDD.


Loty ptaków drapieżnych
sobota, 30 lipca 2011

Dziś w Galerii zwierząt pojawiło się kilka nowych zdjęć oraz dwa krótkie filmy z kolejnego wypadu do Parku na górze Równica. Zapraszam nie tylko do oglądania, ale i do osobistego odwiedzenia tego miejsca!


Nowy dział w Galerii - sytuacje drogowe
środa, 28 września 2011

Sporo jeżdżę. Postanowiłem więc pobawić się w nagrywanie tego, co dzieje się na drodze. A co ciekawsze nagrania będę starał się publikować w nowym dziale galerii - Sytuacje drogowe. To, co się widzi na droga, bywa przerażające. Dziś pierwszy materiał z małolatem-idiotą na skuterze, który wjeżdża na skrzyżowanie dobre 6-7 sekund po zapaleniu się dla niego światła czerwonego!


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw