ARCHIWUM NOWOŚCI

Nowe wersje programów
poniedziałek, 1 października 2007

Na stronie pojawiły się nowe wersje dwóch programów: Blanker ScreenSaver oraz Ink Calculator będącego następcą programu Gray Calculator.

W przypadku wygaszacza programu jego kod został napisany praktycznie od nowa, podobnie jak i interfejs aplikacji. Dzięki tym zmianom wygaszacz jeszcze lepiej współpracuje z systemem, oferuje większe bezpieczeństwo a także pozwala na bardziej wszechstronną jego konfigurację.

Drugi z programów doczekał się wreszcie opcji wyliczania stopnia zużycia kolorów z palety CMYK. Ponadto modyfikacje pozwoliły na większy stopień konfiguracji programu oraz jego bardziej elastyczną i efektywną pracę.


Reklama
reklama

Myśl
piątek, 5 października 2007

Taki szybki strzał: gdzieś na poczekaniu powstał mały wierszyk, którym się chciałem podzielić. Trochę nostalgiczny, niczym pogoda za oknem. Ale może nieco ogrzeje.


Wenecja w Polsce
sobota, 27 października 2007

Dziś na stronie kilka nowych zdjęć z Opolskiej Wenecji - pięknie oświetlonego zakątka Opola. Zapraszam do oglądania!


Jesienny długi weekend
niedziela, 4 listopada 2007

Na stronce pojawiły się zdjęcia wykonane przeze mnie podczas weekendu pokazującego barwy jesieni. Ponadto kilka nowych zdjęć Farmy Wiatrowej w Kamieńsku zarówno aktualnych, jak i wykonanych dawniej a jeszcze nie opublikowanych. Podobnie jak zdjęcia Elektrowni Bełchatów po słynnej akcji ekologów. Zapraszam do oglądania Najnowszych zdjęć w galerii!


O małym, ale w bajkach zawsze sympatycznym zwierzątku
środa, 14 listopada 2007

Na stronce pojawił się nowy wierszyk. Choć krótki i mały (jak i zwierzątko, o którym jest), to mam nadzieję, że wywoła wielki uśmiech. A jakie to zwierzątko? Mianowicie Pchełka! Choć z pewnością brakuje mu do tego opisującego koleżankę Pchłę Szachrajkę, to jednak myślę, że z równą chęcią go przeczytacie. :)


Adobe Reader znika z serwera
czwartek, 20 grudnia 2007

W związku z dużym zainteresowaniem i dużą liczbą pobrań programu Adobe Acrobat Reader a także rosnącą popularnością serwisu jestem zmuszony do zaprzestania udostępniania tego pliku w celu zmniejszenia obciążenia łączy serwera. Plik w dalszym ciągu będzie można pobrać ze źródła zewnętrznego, do którego prowadzą linki na stronie pobierania.


Wesołych Świąt!
piątek, 21 grudnia 2007

W tym roku może trochę wcześniej, niż zwykle życzę wszystkim czytelnikom Świąt, które staną się kiedyś nigdy niezapomnianym miłym wspomnieniem, jakim pewnie i dla mnie pozostanie tegoroczny Mikołaj (Justynko, dziękuję! :*). A prezentem dla Was niech będzie nowy wiersz z życzeniami na to Boże Narodzenie. Do zobaczenia w Nowym Roku, kiedy przyjdzie czas na podsumowania! Już teraz wiadomo, że będą znów istotne.


Przekroczenie limitów i czasowe zamknięcie strony
sobota, 29 grudnia 2007

W związku z bardzo dużym obciążeniem strony w grudniu 2007 strona po świętach przestała działać ze względu na przekroczenie limitów transferu. Niestety okres świąteczny uniemożliwił natychmiastową reakcję na zaistniałą sytuację. W chwili obecnej zostały przeznaczone dodatkowe środki finansowe na zwiększenie limitów. Wkrótce pojawi się więcej informacji o zaistniałej sytuacji. Za przerwę w działaniu wszystkich przepraszam!


Więcej życzeń i noworoczny prezent
niedziela, 30 grudnia 2007

Jako, że dział życzeń okazjonalnych na Boże Narodzenie i Sylwestra cieszy się wręcz szaleńczym zainteresowaniem (już wkrótce więcej na ten temat), dziś na stronie pojawiły się dwie nowe pozycje - jedna z minionych już Świąt, a druga na nadchodzącą zabawę przełomu roku, na dodatek obie w sam raz do wysłania SMSem :)

Postanowiłem też przygotować mały prezent dla programistów: Poradnik, jak stworzyć w Delphi dowolny komponent, na który można przeciągnąć plik wprost z systemu operacyjnego. Myślę, że będzie to interesująca pozycja.

A wkrótce wielkie podsumowanie całego roku, w tym również mało przyjemnego jego zakończenia dla serwisu. A poza tym w kolejce czekają już kolejne nowości i plany. :) A więc do siego!


Katalog Dławików Przeciwzwarciowych (nieaktualne!)
poniedziałek, 31 grudnia 2007

Na stronie pojawił się nowy program będący otwartym katalogiem dławików przeciwzwarciowych. Program umożliwia przegląd dławików, dodawanie i edycję, drukowanie zestawień jak i kart znamionowych dławików, wyszukiwanie oraz chronienie bazy hasłem. Ponadto do programu dołączona została przykładowa baza. Być może osoby z branży elektroenergetycznej się zainteresują tym programem? Zapraszam!

Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
Reklama  
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw