ARCHIWUM NOWOŚCI

Zdjęcia stacji Myszków Główny
czwartek, 7 lipca 2005

Dziś dodano szereg zdjęć ze stacji Myszków Główny - miejscowości, w której dochodzi do czynu samobójstwa przedstawionego w opowiadaniu "Na kogo wypadnie, na tego bęc..." a jednocześnie będącej tematem ostatniego, zakończonego Już konkursu .


Reklama
reklama

cyber_Folks - Szybki hosting 10% taniej dla Ciebie

Nowe opowiadanko
poniedziałek, 18 lipca 2005

Na stronie pojawiło się nowe, bardzo króciutkie ale o szczególnym charakterze opowiadanko, które raczej można zaliczyć do pojedynczego epizodu-wyznania. Nosi ono tytuł Przyjemność nie dla dorosłych i powstało specjalnie dla pewnej osoby w charakterze podziękowania za poświęcany mi czas oraz pomoc. Zapraszam do czytania!


Odpaskudzacz PRO
piątek, 22 lipca 2005

Dziś na stronie pojawił się nowy program, którego zadaniem jest odpaskudzanie tekstów, a więc doprowadzanie ich do czytelnej postaci po tym, jak zostały w nich umyślnie użyte wielkie i małe litery niezgodnie z zasadami, lub dodane zbędne znaki diakrytyczne. Program Odpaskudzacz PRO potrafi pracować także w drugim kierunku, czyli "zapaskudzać" tekst. Polecam wszystkim, którzy mają do czynienia z takimi tekstami! Przykłady znajdują się pod podanym linkiem.


Nowa wersja Odpaskudzacza
środa, 27 lipca 2005

Program Odpaskudzacz PRO jest dostępny w wersji oznaczonej numerem 1.0.2.20 beta. Z nowości, to dodanie pomocy do programu, zmiana interfejsu, usunięcie kilku usterek oraz Więcej obsługiwanych znaków ze standardu Windows: środkowoeuropejski (1250). Więcej informacji pod podanym linkiem.


LED - Linijka świetlna teraz też w 2k/XP
sobota, 30 lipca 2005

Zmodyfikowano program LED - linijka świetlna. Dotychczas program działał wyłącznie w systemach Windows 9x. Najnowsza wersja - 4.0 działa także w systemach Windows 2000/XP. Ze strony można ściągnąć najnowszą wersję programu oraz kody źródłowe tejże wersji.


Zdradliwa bestia
wtorek, 2 sierpnia 2005

Na stronie pojawiło się nowe opowiadanko kolejowe pt. "Zdradliwa Bestia". Jak do tej pory to opowiadanko jest najdłuższym, tak więc myślę, że uda się miło zająć troszkę Więcej czasu w wakacyjny wieczór.


Nowe opowiadanko
czwartek, 18 sierpnia 2005

Na stronie kolejne króciutkie opowiadanko pt. Szara coroczność traktujące o pewnym urodzinowym dniu. Dla tych wszystkich, których nie cieszą nawet najpospolitsze życzenia od najmniej lubianych osób.


Gdzie te zmiany?
wtorek, 13 września 2005

Przed wakacjami były zapowiadane wielkie zmiany wyglądu strony. Niestety rzeczywistość, jak zwykle, zweryfikowała te ambitne plany. W konsekwencji minęły wakacje, a zmian jak nie było, tak nie ma.
Przyczyną tego stanu rzeczy był przede wszystkim brak czasu na tak poważną ingerencję. Poza tym przedłożona została funkcjonalność i poprawność działania strony nad jej wygląd. Dlatego też obecnie strona dysponuje stosunkowo funkcjonalnym miniForum, poprawiono systemy statystyk we wszystkich działach oraz zastosowano szereg drobniejszych usprawnień, jak choćby lepsze okienka przy przeglądaniu galerii, czy screenshooty programów, które można pobrać z działu Download.
Jaka będzie przyszłość Czas pokaże, lecz chyba jeszcze potrwa, zanim wreszcie strona doczeka się odnowy wizualnej. Obecnie znów wyjeżdżam tam, gdzie nie będzie nawet komputera, o internecie nie wspominając. To wszystko oraz szereg pilniejszych spraw niestety wpływają na obecną sytuację. A z racji, że dostęp do wszystkich elementów strony jest darmowy, zaś samo utrzymanie strony kosztuje - nie stać mnie po prostu na zlecenie komuś wykonania layoutu. :(


Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 3.04.2024 16:30
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw