KONKURS

Lista konkursów > Wytypuj wynik wyborów!

Wytypuj wynik wyborów!

Rozpoczęcie i zakończenie: Konkurs rozpoczyna się 30 maja 2010 a kończy się 18 czerwca 2010 r. o godzinie 23:59:59 (liczy się data nadejścia odpowiedzi).

Zadanie: Zadaniem jest wytypowanie wyniku pierwszej tury wyborów na prezydenta RP dla Bronisława Komorowskiego oraz Jarosława Kaczyńskiego. Wyniki należy podać w procentach uzyskanych głosów spośród wszystkich oddanych przez wyborców z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Udział w konkursie możliwy jest wyłącznie raz; w przypadku oddania większej liczy głosów pod uwagę będą brane wyłącznie te, które zostały oddane jako ostatnie. Wyniki będą na bieżąco prezentowane na stronie.

Zwycięzcy i nagrody: W konkursie zostaną wyłonione 3 osoby, których typy będą najbliższe stanowi faktycznemu. Jako miarę trafności typu bierze się sumę wartości bezwzględnej różnic pomiedzy typem a stanem rzeczywistym dla każdego z kandydatów, czyli Wk = | WJK - TJK | + | WBK - TBK |, gdzie Wk - wynik końcowy, W - wynik danego kandydata, T - typ dla danego kandydata. W przypadku identycznego wyniku, za zwycięski będzie brany ten, który został nadesłany szybciej.
Nagrodami w konkursie są kupony pieniężne, które będzie można zrealizować na stronach bet-at-home.com. Zwycięzcy dostaną dokładne instrukcje, w jaki sposób będzie można zrealizować wygraną.
Za zajęcie I miejsca: kupon o wartości 30zł,
Za zajęcie II i III miejsca: kupon o wartości 15zł,

Aktualne zgłoszenia i wyniki:

MiejsceImię i nazwiskoe-mailData zgłoszeniaTypRóżnica
KomorowskiKaczyńskiKomorowskiKaczyńskiRAZEM
Nie było zgłoszeń

Wróć do listy konkursów


Zasady ogólne i regulamin konkursów

 1. Organizatorem konkursów jest webmaster serwisu www.dzyszla.pl.
 2. Konkurs rozpoczyna się z momentem publikacji informacji o nim. Każdy konkurs ma osobno wyznaczoną datę jego zakończenia (za zakończenie przyjmuje sie godzinę 23:59:59 podanego dnia). W tym czasie należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.
 3. Odpowiedzi należy udzielać, wysyłając ją tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego. O przyjęciu zgłoszenia do konkursu decyduje data odebrania przez serwer pocztowy odbiorczy.
 4. Jeden adres e-mail może w danym konkursie udzielić tylko jednej odpowiedzi. W przypadku nadesłania większej ilości odpowiedzi na to samo pytanie, pod uwagę będzie brana wyłącznie pierwsza.
 5. List z odpowiedzią powinien zawierać następujące informacje:
  • Tytuł listu powinien zawierać słowo "Konkurs",
  • Nazwę osoby, pod jaką będzie ona prezentowana w przypadku wygranej w konkursie (może to być nick, lub imię i nazwisko).
  • Odpowiedź na konkursowe pytanie.
 6. Adres, z którego będzie nadsyłane zgłoszenie musi być aktywny na dzień zakończenia konkursu.
 7. W przypadku nie spełnienia punktów 3-6., zgłoszenie nie zostanie przyjęte.
 8. Odpowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres dzyszla@dzyszla.pl.
 9. Losowanie nagród wśród osób, które poprawnie udzieliły odpowiedzi na pytanie, odbywa się w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu i w tym czasie zostanie także rozesłane zawiadomienie do zwycięzców o wygranej.
 10. W przypadku braku odpowiedniej ilości poprawnych zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami, nagrody przepadają, lub konkurs może zostać przedłużony.
 11. Pełny adres e-mail osoby biorącej udział nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany osobom trzecim i zostanie wykorzystany jedynie do kontaktu w przypadku wygrania nagrody.
 12. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 14 dni od daty wysłania powiadomienia o wygranej - nagroda przepada.
 13. Lista zwycięzców będzie publikowana najpóźniej po 21 dniach od daty zakończenia konkursu.
Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 11.07.2023 21:16
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw