KONKURS

Lista konkursów > Poszukiwacze skarbów

Poszukiwacze skarbów

Rozpoczęcie i zakończenie: Konkurs rozpoczyna się 1 listopada 2005 a kończy się 30 listopada 2005 r. o godzinie 23:59:59 (liczy się data nadejścia odpowiedzi).

Zadanie: Zadaniem jest odnalezienie ukrytych w różnych miejscach serwisu znaczków Konkurs - kliknij by odczytać kod, których kliknięcie otworzy okienko z kodem (kliknij znaczek po lewej, by sprawdzić, jak to działa - wymagana jest obsługa JavaScript). Pod każdym ze znaczków znajduje się inny kod. Przeszukując zasoby strony zbieraj i zapisuj wszystkie odnalezione kody. Na zakończenie konkursu 3 osoby, które zbiorą największą liczbę zostaną nagrodzone. Możesz przesłać kilka zgłoszeń, ale pamiętaj, aby w każdym kolejnym zamieszczać wszystkie odnalezione do tej pory kody! Podczas trwania konkursu będzie prowadzony ranking.

Poprawne odpowiedzi: 1CP5, FH99, FUL8, FST3, G4L1, 2H2V, L17K, M4P5, N3W5, PR02, AD7V, TT12, TT10, TT88, TW99 (łacznie 15 kodów)

Nagrody: W konkursie zostaną wyłonione 3 osoby, które odnajdą największą liczbę kodów. Osoba, która zbierze największą liczbę kodów otrzyma książkę Ćwiczenia z Adobe Acrobat 5 CE wyd. Mikom. Ponadto, 3 pierwsze osoby otrzymają miesięczną bezplatną emisję banera-reklamy na stronie serwisu oraz prawo do zniżki przez 3 kolejne miesiące na kampanię reklamową. W przypadku gdy do podanych nagród będą mieć prawo więcej, niż przewidziana liczba osób - nastąpi losowanie nagród wśród nich.

Nagrodzeni:

MiejsceNickKodów
1.xxx14
Volkoff14
3.Magda11
4.nAAmah4
Przekreślono osoby, które brały udział lecz nie zostały nagrodzone. Z racji, że dwie osoby na 1 miejscu zebrały identyczną liczbę kodów nastąpiło losowanie.
Zdobywcą nagrody głównej został: Volkoff!!!
W ciągu tygodnia od zakończenia konkursu nastąpi kontakt z nagrodzonymi osobami.

Wróć do listy konkursów


Zasady ogólne i regulamin konkursów

 1. Organizatorem konkursów jest webmaster serwisu www.dzyszla.pl.
 2. Konkurs rozpoczyna się z momentem publikacji informacji o nim. Każdy konkurs ma osobno wyznaczoną datę jego zakończenia (za zakończenie przyjmuje sie godzinę 23:59:59 podanego dnia). W tym czasie należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.
 3. Odpowiedzi należy udzielać, wysyłając ją tylko i wyłącznie z własnego konta pocztowego. O przyjęciu zgłoszenia do konkursu decyduje data odebrania przez serwer pocztowy odbiorczy.
 4. Jeden adres e-mail może w danym konkursie udzielić tylko jednej odpowiedzi. W przypadku nadesłania większej ilości odpowiedzi na to samo pytanie, pod uwagę będzie brana wyłącznie pierwsza.
 5. List z odpowiedzią powinien zawierać następujące informacje:
  • Tytuł listu powinien zawierać słowo "Konkurs",
  • Nazwę osoby, pod jaką będzie ona prezentowana w przypadku wygranej w konkursie (może to być nick, lub imię i nazwisko).
  • Odpowiedź na konkursowe pytanie.
 6. Adres, z którego będzie nadsyłane zgłoszenie musi być aktywny na dzień zakończenia konkursu.
 7. W przypadku nie spełnienia punktów 3-6., zgłoszenie nie zostanie przyjęte.
 8. Odpowiedzi konkursowe należy nadsyłać na adres dzyszla@dzyszla.pl.
 9. Losowanie nagród wśród osób, które poprawnie udzieliły odpowiedzi na pytanie, odbywa się w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu i w tym czasie zostanie także rozesłane zawiadomienie do zwycięzców o wygranej.
 10. W przypadku braku odpowiedniej ilości poprawnych zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami, nagrody przepadają, lub konkurs może zostać przedłużony.
 11. Pełny adres e-mail osoby biorącej udział nie będzie nigdzie publikowany ani udostępniany osobom trzecim i zostanie wykorzystany jedynie do kontaktu w przypadku wygrania nagrody.
 12. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 14 dni od daty wysłania powiadomienia o wygranej - nagroda przepada.
 13. Lista zwycięzców będzie publikowana najpóźniej po 21 dniach od daty zakończenia konkursu.
Strona istnieje od 25.01.2001
Ta strona używa plików Cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych a zakresie podanym w Polityce Prywatności.
 
archive To tylko kopia strony wykonana przez robota internetowego! Aby wyświetlić aktualną zawartość przejdź do strony.

Optymalizowane dla przeglądarki Firefox
© Copyright 2001-2024 Dawid Najgiebauer. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ostatnia aktualizacja podstrony: 11.07.2023 21:16
Wszystkie czasy dla strefy czasowej: Europe/Warsaw